Kategorie: Brusivo Optima

Diamantové a pilové kotouče

Diamantové a pilové kotouče
Název:Diamantové a pilové kotouče
Skladem:0
Výrobce:TTP
Běžná cena:0 Kč
Cena:0 Kč
Cena s DPH:0 Kč

Diamantové kotouče OPTIMA jsou dodávány ve třech kvalitativních řadách: OPTIMAprofi, OPTIMAdiamant, EXPRES

Diamantové kotouče OPTIMAprofi jsou určeny pro používání v nejnáročnějších profesionálních podmínkách. Tyto diamantové kotouče jsou určeny k řezání stavebních materiálů za sucha i za mokra. Jsou vhodné zejména k řezání betonu, betonových tašek, armovaného betonu, přírodního a umělého kamene, cihel a porfýru. Segmenty jsou navařeny laserem.

Diamantový kotouč OPTIMAdiamant s bezkonkurenčním poměrem výkon/cena je určený k méně náročnému dělení stavebních materiálů, který uspokojí většinu řemeslníků a ostatních uživatelů. Dělené materiály: beton, zámková dlažba, betonová dlažba, betonové tašky, cihly, přírodní a umělý kámen.

Diamantový kotouč EXPRES s dobrým výkonem a velmi příznivou cenou je určený k méně náročnému dělení stavebních materiálů zejména pro drobné řemeslníky a kutily. Dělené materiály: beton, zámková dlažba, betonová dlažba, betonové tašky, cihly, přírodní a umělý kámen.

Pilové kotouče OPTIMAtools do okružních pil jsou pilové kotouče osazené plátky karbidu wolframu. Jsou vhodné pro použití – na měkčí masiv (smrk, borovice) se hodí kotouč s menším počtem zubů (střídavě šikmé broušení) – na tvrdý  masiv se hodí kotouč s větším počtem zubů. Lamino, hliník a plast je nutno řezat kotoučem se střídavým trapézovým zubem, popř. kotoučem s větším počtem zubů.