Lepidla a tmely

Seřadit: Značka:
Zobrazit:
MEGASTICK

MEGASTICK

  Profesionální dvousložkový opravný tmel na bázi epoxidových pryskyřic, použitelný pro rychlé opravy a lepení většiny materiálů. Ekonomické a jednoduché použití, kde není potřeba žádné nářadí.

Cena: 0Kč

F-1 HIT PROSEAL

F-1 HIT PROSEAL

  Vysokoteplotní těsnící tmel na bázi silikonu, které ztuhne v gumové těsnění. Proseal odolává chemikáliím (benzín, olej, atd.), vysokým tlakům a zůstává pružný a stabilní při teplotách od -60 °C do 300°C. Proseal se používá na těsnění motorů, převodovek, přírub, čerpadel, topení, skel, atd.

Cena: 0Kč

SUREFIX

SUREFIX

  Rychle schnoucí kyanokrylátové sekundové lepidlo na plasty, kov, gumu, keramiku, kůži, dřevo, atd.. Lepí do několika vteřin s vysokou pevností v tahu. Ekonomické balení se speciálním uzávěrem proti zalepení a zatvrdnutí. Jednoduchá a rychlá aplikace.

Cena: 0Kč

SUREFIX ACTIVATOR

SUREFIX ACTIVATOR

  Aktivátor k sekundovému lepidlu. Používá se při lepení pórovitých materiálů (keramika, dřevotříska) nebo lepení větších mezer kde urychluje vytvrzení sekundového lepidla. Surefix activátor je možné použít i při vytvrzení sekundového lepidla při tvorbě koutového spoje. 

Cena: 0Kč

TTP 90

TTP 90

  Polyuretanové dvousložkové lepidlo pro lepení a opravu většiny plastů. Lepí a doplňuje rozbité díly, je přetiratelný a je možné ho po vytvrzení opracovávat. Má vysokou rychlost vytvrzení. Poskytuje vysokou pevnost spojů, které jsou odolné otřesům i vybracím a splňuje náročné požadavky na opravy.

Cena: 0Kč

T-LOCK

T-LOCK

  Jednosložková anaerobní lepidla pro zajišťování a utěsňování šroubových spojů a ložisek.

Cena: 0Kč

F2-HIT PROBOND

F2-HIT PROBOND

  Lepící a těsnící tmel použitelný i na mokrých površích a pod vodou. Probond je odolný UV záření, olejům, benzínu, naftě atd. Má protiplísňová a fungicidní činidla. Lepí hladké i pórovité povrchy.

Cena: 0Kč

POWERFIX

POWERFIX

  Univerzální dvousložkové lepidlo vytvářející strukturální vazby s většinou materiálů (ocel, nerez ocel, hliník, kámen, dřevo, keramika, sklo, většina plastů). Má vysokou rychlost vytvrzení a vysokou vyplňovací schopnost - až 9 mm.

Cena: 0Kč

TAPESEAL

TAPESEAL

  Univerzální  opravárenská páska ze silikonu, která po zvulkanizování vytváří vysoce odolnou jednolitou vrstvu. Pomáhá zabraňovat únikům vody, vzduchu i oleje a  izoluje elektrické vodiče a spoje.

Cena: 0Kč

MEGA SIL-FIX

MEGA SIL-FIX

  Kyanoakrylátové lepidlo s velmi nízkou  viskozitou, které v kombinaci se základní složkou lepí obtížně spojitelné materiály.

Cena: 0Kč

POWER PRO-ROOF

POWER PRO-ROOF

  Dlouhodobě elastická těsnící hmota vyztužená skelným vláknem, která přilne na většinu stavebních materiálů. 

Cena: 0Kč

STRONG HOT CLEAR TAPE

STRONG HOT CLEAR TAPE

  Velmi tenká oboustranná lepicí páska. Byla vyvinuta speciálně pro průmyslové použití. Páska má vysokou přilnavost k různým druhům plastů a kovů a přilne do hloubky základního materiálu. Polyesterový nosič zajišťuje velmi stabilní a pevnou pásku, čímž se prakticky neroztahuje a nesmršťuje.

Cena: 0Kč

<< <
-1-
> >>