TTP

Mazání

Seřadit: Značka:
Zobrazit:
DS-100

DS-100

100% čisté suché silikonové mazadlo, speciálně vivinuté pro použití na kovových i nekovových površích včetně gumy, plastů, vinylu, nylonu a dřeva. Vytváří kluzný povrch beze skvrn, který odpuzuje prach a nečistoty. DS-100 odpuzuje vodu, chrání proti korozi a zabraňuje jiskření na elektroinstalacích.

Cena: 0Kč

Více informací
DURA-SLIP

DURA-SLIP

Profesionální teflonové mazadlo s vysokým obsahem P.T.F.E.. Má univerzální použití, odolává vysokému zatížení a je vhodný pro jemné pohyblivé mechanismy.  Odpuzuje vodu, vlhkost, je odolné sladké i slané vodě a nepřitahuje nečistoty ani prach.

Cena: 0Kč

Více informací
OG-50

OG-50

Průhledné, dlouhodobě působící syntetické mazadlo, měnící se za 50 vteřin z oleje na vazelínu. Zanechává trvalý ochranný film odolný vodě, solím i rozpouštědlům. OG 50 je vhodné na mazání veškerých silně namáhaných pohyblivých součástí.

Cena: 0Kč

Více informací
X-1200

X-1200

Vysokoteplotní mazadlo na bázi kovových částic, které chrání spoje proti galvanizaci a korozi. Má vysoký teplotní rozsah (od -180°C do + 1200°C) a odolává tlaku až 2300 kg/cm2. X-1200 je odolný vodě, soli, chemickým výparům, rozpouštědlům, atd.

Cena: 0Kč

Více informací
CUT-IT

CUT-IT

Vysoce kvalitní řezná pasta bez příměsi silikonu, určená pro řezání kovů, řezání závitů, vrtání, soustružení a frézování. Cut-it snižuje tření a chladí nástroje, zvyšuje účinnost vrtání, životnost nástrojů a kvalitu opracovávaného povrchu. Je vhodný na veškeré kovy (ocel, nerez ocel, hliník, měď, mosaz,...).

Cena: 0Kč

Více informací
SUPER6

SUPER6

Velice účinný univerzální mazací prostředek, který nahrazuje 6 různých produktů. Vytváří velmi tenký film, na který se nelepí špína a prach. Super6  má vysoký teplotní rozsah - odolává teplotám od -70 °C do +260 °C.
 

Cena: 0Kč

Více informací
<< <
-1-
> >>