Mazání

Seřadit: Značka:
Zobrazit:
DS-100

DS-100

  100% čisté suché silikonové mazadlo, speciálně vivinuté pro použití na kovových i nekovových površích včetně gumy, plastů, vinylu, nylonu a dřeva. Vytváří kluzný povrch beze skvrn, který odpuzuje prach a nečistoty. DS-100 odpuzuje vodu, chrání proti korozi a zabraňuje jiskření na elektroinstalacích.

Cena: 0Kč

DURA-SLIP

DURA-SLIP

  Profesionální teflonové mazadlo s vysokým obsahem P.T.F.E.. Má univerzální použití, odolává vysokému zatížení a je vhodný pro jemné pohyblivé mechanismy.  Odpuzuje vodu, vlhkost, je odolné sladké i slané vodě a nepřitahuje nečistoty ani prach.

Cena: 0Kč

OG-50

OG-50

  Průhledné, dlouhodobě působící syntetické mazadlo, měnící se za 50 vteřin z oleje na vazelínu. Zanechává trvalý ochranný film odolný vodě, solím i rozpouštědlům. OG 50 je vhodné na mazání veškerých silně namáhaných pohyblivých součástí.

Cena: 0Kč

X-1200

X-1200

  Vysokoteplotní mazadlo na bázi kovových částic, které chrání spoje proti galvanizaci a korozi. Má vysoký teplotní rozsah (od -180°C do + 1200°C) a odolává tlaku až 2300 kg/cm2. X-1200 je odolný vodě, soli, chemickým výparům, rozpouštědlům, atd.

Cena: 0Kč

CUT-IT

CUT-IT

  Vysoce kvalitní řezná pasta bez příměsi silikonu, určená pro řezání kovů, řezání závitů, vrtání, soustružení a frézování. Cut-it snižuje tření a chladí nástroje, zvyšuje účinnost vrtání, životnost nástrojů a kvalitu opracovávaného povrchu. Je vhodný na veškeré kovy (ocel, nerez ocel, hliník, měď, mosaz,...).

Cena: 0Kč

SUPER6

SUPER6

  Velice účinný univerzální mazací prostředek, který nahrazuje 6 různých produktů. Vytváří velmi tenký film, na který se nelepí špína a prach. Super6  má vysoký teplotní rozsah - odolává teplotám od -70 °C do +260 °C.
 

Cena: 0Kč

PRO PTFE DRY-LUBE

PRO PTFE DRY-LUBE

  Suché mazivo, které nechytá nečistoty, určené k mazání míst vyžadujících kluznost, ohrožených znečištěním, prachem, oleji a tuky.

Cena: 0Kč

 POWER SUPER LUBE OG-60

POWER SUPER LUBE OG-60

  Unikátní penetrující mazivo, které na namazaném povrchu vytváří jedinečný film, odolný vůči zadření.

Cena: 0Kč

PRO SHARP DRILLING SPRAY

PRO SHARP DRILLING SPRAY

  Vysoce efektivní řezný olej usnadňující obrábění.

Cena: 0Kč

L-2

L-2

Zdokonalené multifunkční komplexní mazivo na bázi sulfonátu vápenatého.

Cena: 0Kč

L-2 NANO MOLIT

L-2 NANO MOLIT

Lithné mazivo obohacené disulfidem molibdenu určené pro použití v různých místech tření, zvláště kde je vysoké zatížení  a to zvláště rázové.

Cena: 0Kč

PTFE OIL

PTFE OIL

  PRO PTFE OIL je průhledné mazadlo, na základě vysoce kvalitních minerálních olejů a sférických micronových teflonových zrníček, které vyplní mazací film a vytvoří efekt těsnících kuliček s dobrou přilnavostí.

Cena: 0Kč

PRO KERAMIK SPRAY

PRO KERAMIK SPRAY

  PRO KERAMIK SPRAY ochranné mazivo proti zadření s příměsí keramiky pro použití v extrémních podmínkách. Odolává extrémním teplotám -40 °C až 1400 °C. Chrání proti galvanické korozi a vlivům prostředí. Usnadňuje montáž a demontáž. Odolný vůči solím, vodě, vodní páře, chemickým výparům, solným roztokům, rozpouštědlům i vysokému tlaku.

Cena: 0Kč

<< <
-1-
> >>