Čištění a odmašťování

Seřadit: Značka:
Zobrazit:
BUMPER

BUMPER

  Renovátor plastů. Obnovuje původní vzhled plastů, navrací jim lesk a barvu. Jednoduše se používá, okamžitě účinkuje a má dlouhodobý efekt. Je použitelný na veškeré vnější plastové díly automobilů a ostatní plastové součásti v různých odvětvích. Neobsahuje silikon.

Cena: 0Kč

D-GREASE

D-GREASE

  Vysoce účinný odmašťovací prostředek. Účinně odmašťuje mastnotu, olej, dehet a jiné nečistoty. Nezanechává žádné zbytky. Je bezpečný pro veškeré kovové, hliníkové, polyetylénové a polyuretanové povrchy. Používá se na účinné čištění a na odmaštění povrchů před lepením a tmelením.

Cena: 0Kč

MICROFIBRE

MICROFIBRE

  Utěrka z mikrovláken, která čistí a ošetřuje hladké materiály bez škrábanců, (kovy, plasty, skla, lakované povrchy, atd.). Extrémně měkká a odolná mikrovlákna umožňují výbornou absorbci nečistot, tekutin i olejů.

Cena: 0Kč

FAST WAX

FAST WAX

  Ochranný a leštící vosk na lakované povrchy karoserií aut. Vytváří ochrannou vrstvu chránící laky před nepříznivými vlivy UV záření, vody, soli, ptačího trusu i před mechanickým poškozením. Dodává povrchu vysoký lesk beze skvrn a šmouh. Jednoduše se používá, dlouhodobě působí a neobsahuje silikon.

Cena: 0Kč

WASH & WAX

WASH & WAX

  Perlivý čistící prostředek na mytí a voskování prémiové kvality. Wash & Wax obsahuje jemně rozptýlený kvalitní vosk, který se nanáší na kovové a lakované povrchy a poskytuje leštitelnou, vodu odpuzující povrchovou úpravu.

Cena: 0Kč

ELECTRO CLEAN

ELECTRO CLEAN

   Čistič elektrických kontaktů, který odstraňuje oleje, mastnoty, prach, otisky prstů a jiné nečistoty z elektrických a elektronických součástek.

Cena: 0Kč

CLEAN-IT

CLEAN-IT

  Nekompromisní biologicky odbouratelný čistič, který chemicky odstraňuje oleje, mastnoty a jiné nečistoty (tiskařské barvy, asfalt, smůlu, rostlinné i živočišné tuky, inkoust, atd.) z většiny povrchů. Toto dokáže díky jedinečné kombinaci povrchově aktivních látek, sekvestrantů a alkalických stavitelů.

Cena: 0Kč

PROFESSIONAL AIR-SPRAY

PROFESSIONAL AIR-SPRAY

  Výjimečný a univerzální vzduchový a chladící systém využívající vysoký tlak.

Cena: 0Kč

POWER DRAIN-CLEANER

POWER DRAIN-CLEANER

  Biodegradovatelný silný prostředek určený k čištění potrubí a odtoků. Rychle a efektivně zprůchodňuje kanalizační potrubí a přitom je nepoškozuje.

Cena: 0Kč

POWER PRO FOAM-SX

POWER PRO FOAM-SX

  Multifunkční čistící pěna. Jednoduše a rychle čistí sklo, plasty a další tvrdé povrchy od špíny, nikotinu, hmyzu, otisků prstů, atd.. Nestéká a nedělá šmouhy nebo duhové efekty. Neobsahuje abraziva, má vysoký pěnící efekt a antistatické vlastnosti.

Cena: 0Kč

POWER K-SPRAY

POWER K-SPRAY

Účinný, ekonomický a rychle působící odmašťovací aerosol. Odstraňuje silně usazené nečistoty, jako jsou: oleje, maziva, lepidla, pryskyřice atd. z kovů, skla, keramiky, tkanin a většiny umělých hmot.

Cena: 0Kč

POWER OXI RUST REMOWER

POWER OXI RUST REMOWER

  Profesionální čištění a likvidace rzi a jiných usazenin ze železa, oceli, mědi, bronzu a hliníku.

Cena: 0Kč

POWER WOODY HAND WASH PASTE

POWER WOODY HAND WASH PASTE

  Je silně koncentrovaná krémová mycí pasta na ruce, která obsahuje dřevěné piliny. Odstraňuje slabé i silné (průmyslové) nečistoty.

Cena: 0Kč

<< <
-1-
> >>