TTP

Čištění a odmašťování

Seřadit: Značka:
Zobrazit:
BUMPER

BUMPER

Renovátor plastů. Obnovuje původní vzhled plastů, navrací jim lesk a barvu. Jednoduše se používá, okamžitě účinkuje a má dlouhodobý efekt. Je použitelný na veškeré vnější plastové díly automobilů a ostatní plastové součásti v různých odvětvích. Neobsahuje silikon.

Cena: 0Kč

Více informací
D-GREASE

D-GREASE

Vysoce účinný odmašťovací prostředek. Účinně odmašťuje mastnotu, olej, dehet a jiné nečistoty. Nezanechává žádné zbytky. Je bezpečný pro veškeré kovové, hliníkové, polyetylénové a polyuretanové povrchy. Používá se na účinné čištění a na odmaštění povrchů před lepením a tmelením.

Cena: 0Kč

Více informací
PRO-FOAM

PRO-FOAM

Multifunkční čistící pěna. Jednoduše a rychle čistí sklo, plasty a další tvrdé povrchy od špíny, nikotinu, hmyzu, otisků prstů, atd.. Nestéká a nedělá šmouhy nebo duhové efekty. Neobsahuje abraziva, má vysoký pěnící efekt a antistatické vlastnosti.

Cena: 0Kč

Více informací
PRO-CLEAN

PRO-CLEAN

Důkladný a bezpečný odmašťovácí prostředek. Odstraňuje lepidla, tmely, oleje, mastnoty, tuky, silikony, vosky, dehty a tiskařské barvy. Nezanechává žádné zbytky a nezapáchá. Může se použít na lakované povrchy, plasty, vinyl, sklo, plexisklo i gumu. Ideální na odmašťování většiny povrchů před lepením a tmelením.

Cena: 0Kč

Více informací
MICROFIBRE

MICROFIBRE

Utěrka z mikrovláken, která čistí a ošetřuje hladké materiály bez škrábanců, (kovy, plasty, skla, lakované povrchy, atd.). Extrémně měkká a odolná mikrovlákna umožňují výbornou absorbci nečistot, tekutin i olejů.

Cena: 0Kč

Více informací
HOT ROCKS

HOT ROCKS

Profesionální, plně rozpustný odstraňovač sněhu a ledu. Je bezpečný pro životní prostředí, pokryje 5-10 krát větší plochu a rychlost účinku je 4 krát větší než sůl. Nezapáchá, nezpůsobuje korozi, nenarušuje beton ani kámen.

Cena: 0Kč

Více informací
FAST WAX

FAST WAX

Ochranný a leštící vosk na lakované povrchy karoserií aut. Vytváří ochrannou vrstvu chránící laky před nepříznivými vlivy UV záření, vody, soli, ptačího trusu i před mechanickým poškozením. Dodává povrchu vysoký lesk beze skvrn a šmouh. Jednoduše se používá, dlouhodobě působí a neobsahuje silikon.

Cena: 0Kč

Více informací
WASH & WAX

WASH & WAX

Perlivý čistící prostředek na mytí a voskování prémiové kvality. Wash & Wax obsahuje jemně rozptýlený kvalitní vosk, který se nanáší na kovové a lakované povrchy a poskytuje leštitelnou, vodu odpuzující povrchovou úpravu.

Cena: 0Kč

Více informací
ELECTRO CLEAN

ELECTRO CLEAN

Čistič elektrických kontaktů, který odstraňuje oleje, mastnoty, prach, otisky prstů a jiné nečistoty z elektrických a elektronických součástek.

Cena: 0Kč

Více informací
CLEAN-IT

CLEAN-IT

Nekompromisní biologicky odbouratelný čistič, který chemicky odstraňuje oleje, mastnoty a jiné nečistoty (tiskařské barvy, asfalt, smůlu, rostlinné i živočišné tuky, inkoust, atd.) z většiny povrchů. Toto dokáže díky jedinečné kombinaci povrchově aktivních látek, sekvestrantů a alkalických stavitelů.

Cena: 0Kč

Více informací
<< <
-1-
> >>