Kategorie: Brusivo Optima

Lamelové brusné kotouče

Lamelové brusné kotouče
Název:Lamelové brusné kotouče
Skladem:0
Výrobce:TTP
Běžná cena:0 Kč
Cena:0 Kč
Cena s DPH:0 Kč

Lamelové kotouče jsou dodávány také ve 3 kvalitativních řadách – OPTIMAprofi Keramik, OPTIMAprofi, OPTIMAflex.

Lamelové kotouče OPTIMAprofi Keramik splňují potřeby extrémně náročných brousících operací na všech typech materiálů. Brusné lamelové kotouče OPTIMAprofi Keramik jsou složeny z lamel (polyester/keramika) s keramickým zrnem uložených rovnoměrně na nosičích z umělé pryskyřice, vyztužených skelným vláknem. Díky plošnému radiálnímu uspořádání brusných lamel z tkaniny docilují oproti jiným nástrojům i několikanásobného výkonu. Jedná se o profesionální nástroj pro náročné brusné práce, pro broušení ploch nebo hran, ideálně také k obrábění svárů.

Brusné lamelové kotouče OPTIMAprofi jsou složeny z lamel (polyester/bavlna) se zirkonkorundovým zrnem uložených rovnoměrně na nosičích z umělé pryskyřice, vyztužených skelným vláknem. Použití je shodné s lamelovými kotouči OPTIMAprofi Keramik.

Brusné lamelové kotouče OPTIMAflex jsou složeny z lamel (100% bavlna) se zirkonkorundovým zrnem uložených rovnoměrně na nosičích z umělé pryskyřice, vyztužených skelným vláknem . Tento výrobek je díky svým speciálním technickým vlastnostem doporučován zejména na rovinné broušení.